KankyTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli...

YazarMesaj
Sen_Jermen
Admin
Admin
Sen_Jermen

Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... Empty
MesajKonu: Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli...   Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... Icon_minitime30.12.07 10:28

Evet upload sözcüğünü duyunca aklı karışan arkadaşlara upload nedir? nasıl yapılır ? ve en iyi upload sitesi hangisidir anlatmaya calıstım.

Diyelim ki bilgisayarınızda ki bir dosyayı bizimle paylaşmak için foruma koymak istiyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz.Hemen anlatmaya baslıyım o zaman
bilgisayarınızdaki bir dosyayı internet ortamına aktarma işlemine internet dünyasında UPLOAD deniyor. Upload bu servisi sağlayan siteler aracılığıyla veya ftp ile yapılır , ben size kolay olan upload yönetimini anlatmaya çalışıyım.

Piyasada su anda binlerce upload sitesi mevcut benim size tavsiyem;
www.xirror.com bu site hem hızı hemde yüklenen dosyanın uzun ömürlü olması ve dört ayrı alternatif sunucu bulunması acısından son derece iyi bir web ortamı. Hemen www.xirror.com ' a giriyoruz;

Aşağıdaki adımları takip ediyoruz ...

Adım - 1 -
Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... 111

Adım - 2 -
Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... 211

Adım - 3 -
Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... 310

Adım - 4-
Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... 410

Adım - 5-
Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli... 510

Evet dosyamızı upload ettik link elimizde artık adresimizi foruma "Link" ten ekliyoruz.

En son tarafından 04.01.08 5:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://kankyturk.net

Dosya Upload Nedir?Nasıl Yapılır?!!! Önemli...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-